Telefon
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

DEMKA ENERJİ, profesyonel iş deneyimini Türkiye ekonomisine değer katma ilkesiyle birleştirerek, reel sektöre değerli ve özgün projeler sunmayı hedefleyen bir enerji şirketidir. DEMKAR ENERJİ, yüksek güvenlik, çevre koruma ve etik davranış standartlarında en kaliteli ürün ve hizmetleri sunma ilkesine bağlıdır.

Orta Gerilim Dağıtım Sistemlerinin temel ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi hizmeti sunmak ve kusursuz müşteri memnuniyetini sürdürmek, şirketimizin temel prensiplerindendir.

DEMKAR ENERJİ Ailesi olarak işimizde temel aldığımız, koruyup geliştireceğimiz ve çalışanlara aktaracağımız değerler; saygınlık, etik ilkelere ve mevzuata uyum, bağlılık, işbirliği, sürdürülebilirlik, özgüven ve azimdir.

DEMKAR Neyi Amaçlıyor ?

  • Türkiye'de enerji sektöründe en yüksek değeri yaratan bir "Çözüm Ortağı" olmayı hedefliyoruz.
  • Ulusal ve uluslararası düzeyde iş ortakları ve paydaşlarımızla birlikte hareket ederek enerji sektöründe lider konuma ulaşmayı amaçlıyoruz.
  • Güçlü tecrübelerle donatılmış ekibimiz, ticarette aktif rol aldığımız her alanda güvenilir bir bakış açısıyla çalışarak kalıcılığı amaçlamaktadır.

Düşünce Şeklimiz:
Sektörel tecrübemiz, yerel bilgi birikimimiz ve uluslararası işbirliklerimizle Türkiye'nin büyüyen enerji ihtiyacını karşılamayı ve bu süreçte paydaşlarımıza maksimum değer sunmayı hedefliyoruz. Portföyümüzü çeşitlendirerek yakın coğrafyadaki fırsatları da değerlendiriyoruz.